Erkekler İçin Cinsel Terapi

Erkekler İçin Cinsel Terapi hizmetlerini sunan Uzman Klinik Psikolog Yusuf Yerli sizlere tecrübelerini aktarmakta ve ihtiyacınız olan bilgileri online görüşmeler ile sunabilmektedir. Günümüzde erkekler için cinsel terapinin sık sık araştırılan konulardan birisi olduğu görülmektedir. Bilindiği üzere cinsellik konusu üzerinde yaşanılan birtakım problemler cinsel terapi merkezi ile birlikte hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulabilmektedir. Söz konusu bu konular içerisinde problem yaşayan bireylerin partnerleri ile birlikte seanslara katılım sağlamaları ise sürecin daha hızlı bir şekilde ilerleyebilmesinde etkili olarak görülmektedir. Bu konuda yaşadığınız problemler varsa cinsel terapi merkezine başvurabilir, gereken tüm desteği alabilirsiniz.

Bu hususların tamamı için Uzman Klinik Psikolog Yusuf Yerli sizlerin hizmetindedir. Hemen randevu ve bilgi talepleri için sitede yer alan destek hattını arayabilir veya whatsapp hattından bize yazabilirsiniz.

Cinsel Terapi Nasıl Uygulanmaktadır?


Aslında cinsel terapi tamamen konuşma odaklı uygulanan bir terapi yöntemidir. Söz konusu diğer alanlar içerisinde uygulanan terapiler ile bu açıdan da benzerlik göstermektedir. Bir diğer deyiş ile bilişsel davranış terapisi olarak da adlandırılabilmektedir. Buradan da anlaşıldığı üzere herhangi bir fiziksel temas içermemektedir.

Seks hayatları içerisinde sorun yaşayan binlerce insan bulunmaktadır. Söz konusu bu problemlere bir çözüm olarak cinsel terapi karşımıza çıkmaktadır. Cinsel terapinin asıl amacı bireylerin sağlıklı bir cinsel hayata ulaşmalarını sağlamaktır. Bu sağlıklı cinsel hayat partnerlerin ilişkileri içerisine de olumlu etkiler bırakmaktadır.

Cinsel terapi oldukça geniş olarak anlatıldığı zaman ise cinsel fonksiyonlarda yaşanılan bozuklukların çözümüne ulaşabilmek için alınan tedavi yöntemlerinden birisi olarak tanımlanabilmektedir. Cinsellik konusunda yaşanılan problemlerin psikolojik ya da fiziksel olduğu görülmektedir. Bu nedenler ile ortaya çıkan problemler ilişki içerisinde de birtakım sorunlara neden olabilmektedir. Bu sorunlar üzerine cinsel terapi merkezine gidebilir ve size uygun desteği alabilirsiniz.
 

Cinsel Terapi ile Ne Yapılır?


Terapi süresince bireyler cinsellik konusu özelinde bilinçlendirilmektedir. Bilindiği üzere psikolojik nedenler sonucunda gerçekleşebilen cinsel işlev bozuklukları aslında yanlış bir düşünce yapısı altında da görülebilmektedir.

Terapi süreci içerisinde birtakım sorular yöneltilmektedir. Süreç aslında bu şekilde ilerleyiş göstermektedir. Bu şekilde sorunun en temel kaynağına inilmeye çalışmaktadır. Eğer sorunun en temeli psikolojik bir konu ise süreç devam etmektedir. Fakat değil ise farklı birimlere yönlendirmeler yapılmaktadır.

Alanında uzman danışmanlarımız ile süreci en iyi şekilde takip ediyoruz. Türkiye´nin ve Dünya´nın her yerinden danışanları bulunan Psikolog Yusuf Yerli´ye web sitesindeki numarası aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
 

Erkeklerde Sık Karşılaşılan Cinsel Problemler Nelerdir?


Dünya üzerinde her 10 erkekten 3’ünde cinsel bir problem yer almaktadır. Bazı zamanlarda kronik olarak ilerlese de bazı zamanlarda belirli sürelerde ortaya çıkan bu problemlerin cinsel terapi aracılığı ile çözüme kavuşturulması mümkün bir konudur.

Özellikle erkek bireylerde en sık karşılaşılan cinsel problem ereksiyon veya bir diğer adıyla sertleşme sorunu olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sorun cinsel birleşme öncesinde yeteri kadar sert bir seviyeye gelememe olarak açıklanabilmektedir. Bir diğer sık karşılaşılan cinsel problemse erken boşalma olarak karşımıza çıkmaktadır. Söz konusu bu problemde ise erkek birey vajinayla temasa geçer geçmez boşalmaktadır. Erkekler için cinsel terapi ile birlikte bu problemler cinsel terapi merkezi aracılığıyla kolayca çözüme kavuşturulabilmektedir. Sizler de bu konuda cinsel terapi merkezine başvurabilir, destek alabilirsiniz.

Cinsel terapi hizmetini layığı ile yerine getiren psikolog Yusuf Yerli´ye sitesinde yer alan telefon numarasından ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

  • Cinsel Terapinin Faydaları Nelerdir?
    Uzman Klinik Psikolog Yusuf Yerli´den aile ve çift terapilerinde uzmanlığı kanıtlanmıştır. Web sitemizde sizler için Cinsel Terapinin Faydaları Nelerdir? sorusunun yanıtını geniş kapsamlı bir şekilde açıkladık.
  • Panik Bozukluk İlaç Tedavisi
    Kişinin kendini tehlikede hissetmesi ve yoğun korku duyması sonucunda geçirdiği panik ataklar sık sık olduğu zaman, panik bozukluk ilaç tedavisi uygulanmaktadır.
  • Online Psikolog Fransa
    Online Psikolog Hizmeti - Online Anında Psikolog Görüşme hizmetlerini Fransa´daki Türklere sunabiliyoruz. Kendi dilinizde psikolojik danışmanlık almak isterseniz, sitemizdeki numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.
Whatsapp