Fransa Türk Psikolog

Fransa Türk Psikolog arayışında olanlar için Uzman Klinik Psikolog Yusuf Yerli sizlere bulunduğunuz ülkede online danışmanlık hizmetini kendi dilinizde sunabilen psikologlar arasında yer almaktadır. Almanya’nın ardından en çok Türk nüfusunun olduğu yer olan Fransa’da, Fransa Türk Psikolog desteği ihtiyacı oldukça fazladır. Fransa’da yaşamakta olan Türk psikologların sayısından çok daha fazla bir Türk psikolog ihtiyacı bulunmaktadır. Fransa sınırlarında az sayıda Türk Psikolog bulunmaktadır. Bu aşamada bu kişilerin ikamet ettikleri yerlere ulaşmak ve terapi almak oldukça zor olacaktır. Bu noktada son dönemlerin etkili ve başarı yüzdesi yüksek yöntemi olan Online Terapi kavramı devreye girmektedir.

Fransa Online Türk Psikolog Hizmeti


Sizlerde Fransa’da bir Türk Psikolog bulma konusunda zorluk yaşıyorsanız, online terapi alternatifini mutlaka düşünmelisiniz. Özellikle Fransa gibi Türklerin yoğun olduğu ama Türk Psikolog bulmanın kolay olmadığı bir ülkede online terapi yöntemi oldukça verimli bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Günümüzde online terapi yöntemi ve yüz yüze terapi yöntemi arasındaki tercih oranı oldukça azalmıştır. Covid sürecinin de etkisiyle mecburen online hizmetlere yönelme durumu da bu artışta oldukça etkili olmuştur. Skype, Zoom ve WhatsApp gibi farklı online platformlar ile terapiler gerçekleşmektedir. Eğer sizlerde Fransa’daki Türk Psikologlara rahat bir şekilde ulaşamıyorsanız bu konuda sonuna kadar en hızlı ve en rahat yöntemlerle sizlere hizmet sunmak firmanın temel amacıdır.

Psikolog Yusuf Yerli´den randevu alabilmek için iletişim sayfasında yer alan telefon numaralarını hemen arayabilirsiniz.

Fransa’da Online Terapi Neden Almalıyım?


Fransa’da ikamet ediyor ve Fransa’da Türk Psikolog desteği almak istiyorsanız, size sorulacak ilk soru neden Fransız bir psikolog istemediğiniz olacaktır. Yurtdışındaki Türklerin Türk bir psikolog istemesiniz farklı nedenleri vardır. Bunlardan en önemlisi; Göçmen olarak Fransa’ya gidilmesi ve bu ülkenin kültürel yapısına dahil olma süreçlerinde, mevcut kültürel yapının çakışmasında yaşanan sorunlardır. Türk kültürü ve Fransız kültürünün oldukça farklı olması sosyo kültürel anlamda ciddi bir uyum ve alışma süreci gerektirdiği bu süreçlere adaptasyonda da ciddi anlamda sorunların ortaya çıkması olasıdır. Bu durumda Fransız bir psikolog ile terapi yapmanın bir Türk olarak derdini anlatma ve anlaşılma aşamasında verimli olmayacağı bir gerçektir. Hem Göçmen psikolojisini bilen hem de Türk olup Türkçe konuşan biriyle terapi yapmak tercih nedeni olmaktadır. Bu terapinin online olarak yapılması da kişileri klinik ortamında ve yüz yüze görüşmedeki rahatsızlık durumundan kurtarıp, kendi doğal, güvenli ve rahat ortamlarında ekran üzerinden yapılması çok daha verimli ve etkili olmaktadır.

Türkiye´den kendi dilinizde uzman psikolg desteği alabilmek mümkün, sitemizdeki whatsapp hattımızı kullanarak hemen en doğru hizmeti, kısa sürede alın. Psikolog Yusuf Yerli Fransa´da yer alan hemşerilerimize hizmet veriyor.
 

Fransa’da Türk Psikolog Hizmetleri


Fransa, her yıl Türk göçmen sayısının artış gösterdiği ve de dolayısıyla psikolog desteğinin de fazlalaştığı bir ülke durumundadır. Türk göçmenlerin de doğal olarak en büyük arayışı, Türk Psikolog bulmak konusudur. Fransız Psikolog ve Türk Psikologlar arasında Fransız ve Türk kültürlerinin farklılığından doğan ciddi farklılıklar mevcuttur. Fransa Türk Psikolog firması da bu anlamda göçmen psikolojisi konusunda uzman olan Türk Psikologlar ile Online Terapi yöntemiyle aktif olarak hizmet vermektedir.

Uzman Klinik Psikolog Yusuf Yerli´den hemen hizmet alın.
 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

  • Çocuk ve Ergenlerde Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB)
    Çocuk ve Ergenlerde Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB) konusunu Uzman Klinik Psikolog Yusuf Yerli´nin kişisel web sitesinde ele aldık, detayları hemen inceleyebilirsiniz.
  • Ataşehir Kaygı Bozukluğu Tedavisi
    Uzman Klinik Psikolog Yusuf Yerli ile sizlerde sorunlarınızdan kısa sürede arının. Yüz yüze terapi seçeneğini sunan psikologumuz size Ataşehir Kaygı Bozukluğu Tedavisi için en iyi seçenekleri sağlamaktadır.
  • Caddebostan Anksiyete Bozukluğu Tedavisi
    Kadıköy & Bağdat Caddesi Psikologları arasında yer alan Uzman Klinik Psikolog Yusuf Yerli sizlere Caddebostan Anksiyete Bozukluğu Tedavisi hakkında bilgileri bu içeriğinde aktardı, hemen inceleyin.
Whatsapp