Danışan Görüşleri

 • Danışan
  Bir psikologa geliyorsaniz ziyaretinizin sebebinin ozel oldugunu da belirtirsiniz. Yusuf beyle 2,5 aydir ciktigimiz yolculukta kaybettiklerimi kazanmam acisindan yanimda olusunu, bana destek olmaya calismasini cabasini yadsiyamam. İyi ki yollarımız kesişmiş dediğim türden bir danışman
 • Danışan
  Psikolijik destek almak istedigim dönemde tesadüfen tanidigim işinde çok başarılı, güler yüzlü fazlasıyla güven veren bir danişman. Iyi bir gozlemci ve çözümleyici olarak yaşamış oldugum sıkıntılarımdan kurtulmami sagladi. Hayat bakis acima fazlasiyla farkindalik katti.
 • Danışan
  Oğlum üniversite sınavını kazanamayınca Depresyona girdi. Kendisinde kaygılar başlamıştı. Yaklaşık bir ay önce Yusuf beyle tanıştık. Kendisi çok güler yüzlü, yakın ve içten biri. Bizi çok iyi karşıladı. Oğlumla çok yakından ilgileniyor her sorumuza hiç sıkılmadan cevap veriyor. Oğlumla görüşmelerinde onu çok iyi motive edip yönlendiriyor terapiden mutlu ayrılıyor. Tedavimiz halen devam ediyor oğlumdaki değişimleri gözlemleyebiliyorum. İyi ki de Yusuf beyle tanışmışız.
 • Danışan
  Ben Yusuf Beyle görüşmelerimizden memnun kaldım. Hala daha devam ediyorum.Gayet olumlu her şeyimiz. Bir arkadaş tavsiyesi ile gittim kendisine.İşine çok motive, çok iyi dinliyor, çok iyi analiz yapıyor.Çok olumlu sonuçlar aldım. Her şeyi güzel bir şekilde yaşanan sıkıntılarla ilgili müdahalede bulundu.Yönlendirmelerinden memnun kaldım.Kesinlikle herkese tavsiye ederim.
 • Danışan
  Yusuf bey?e psikolojik sorunlarım olduğu için geldim alanında en iyisi diyebilirim.çok memnun kaldım seansımdan sonra oradan mutlu olarak ayrılıyorum.kendinizi çok rahat bir şekilde anlatabiliyorsunuz
 • Danışan
  Ben Yusuf beye takıntılarım için başvurdum. İlaç kullanmamın yanında bilişsel olarak da takıntılarımdan arınmam gerekiyordu. Sağolsun Yusuf bey takıntılarımın üstesinden nasıl geleceğim hakkında çok iyi bir yol gösterici oldu. Her şey için teşekkürler.
 • Danışan
  Yusuf bey mesleğinde gerçekten çok başarılı. Yaptığımız görüşmeler benim için çok faydalı oldu ve çok memnun kaldım. Çok kısa süre içerisinde gayet güzel sonuç aldık. Alanında gerçekten tercih edilmesi gereken bir psikolog. Kuvvetli ve güzel bir iletişimi var çekinmiyorsunuz karşısında rahatlıkla anlatabiliyorsunuz her şeyi.
 • Danışan
  Uzun yıllardır şikayetim olan bir konu için danistim Yusuf Bey´e.Güleryüzlu olmasi,verdiği klişe olmayan bilgiler beni memnun etti.Daha once katildigim terapilerden farkli olarak savaştan çıkmış gibi yorgun hissetmedim kendimi. Umutlu ve güvende hissettim.Bu ikisi paha bicilemez hele benim gibi kısır dongude uzun yıllar gecirmisseniz.Önümüzdeki terapi sürecinde güzel şeyler basaricaz insallah
 • Danışan
  İnternette ki uzun araştırmalarım sonucu bilgi ve tecrübelerini göze alarak Yusuf bey de karar kıldım. İnanılmaz tespitleri ve her kurduğum cümlenin içeriğini örneklendirmelerle anlatarak benim doğru ya da yanlış düşüncelerimin farkına varmamı sağlayan Ve şimdi ki düşüncelerimin aslında geçmişimle bir bağlantısı olduğunu anladığım kadarıyla anlatıp,kendimi yeniden keşfetmemi sağladığı ve mutlu bir şekilde ordan ayrılmama sebep olduğu için kendisine çok teşekkür ederim..Yusuf beyi?i şiddetle herkese tavsiye ediyorum.
 • Danışan
  Tek kelimeyle harikaydı güvenilebilir ve işinde uzman sıcak kanlı ve sizin iyi olmanız icin en iyi sekilde konuları anlatıp ve hayatta her seyle basa cıkabilmenizi size ögretiyor
 • Danışan
  Ben Yusuf Bey ile çok mutluyum, ben çok umutsuz başlamıştım ama bütün önyargılarımı kırdı benim.İyileşme sürecindeyim şu an, gayet güzel ilerliyor.Her hafta seanslarıma gidiyorum, gayet mutluyum.Yusuf Bey ne hissetiğimi çok iyi anlıyor.Çok iyi analiz ediyor.İletişimimiz gayet güzel.Ben çok utangaç biriydim ama artık kendimi iyi ifade edebiliyorum.Ne söylemek istediğimi anladığım için birçok şey yerine oturabiliyor.Her anlamda bana yardımcı oluyor kendisi.Tedavi sürecimde bu kadar umutsuzken bana umut kapısı olduğu için gayet mutluyum.
 • Danışan
  Aslında kendisi ile ilgili söylenecek önemli ve olumlu birçok cümle var . Ama psikolojide en önemli nokta destek olunabileceği umudunu danışanına ilk andan itibaren hissettirmektir. Yusuf Bey bu konuda oldukça başarılı . Bilgi birikimi,yaklaşımı nedeniyle birçok noktada farkındalığı hızlı bir şekilde yaratıyor. Yormadan ve yıpratmadan sorunların bir çorap söküğü gibi çözülmeye başladığını gördüğünüzde zaten işinde ne kadar iyi olduğunu anlıyorsunuz. Alanında oldukça başarılı
 • Danışan
  Yusuf beye öneri üzerine başvurdum. Pandemi sürecinde yaşadığım korku ve kaygılar dışarı çıkamama, uykumun bozulmasına neden oluyordu. Bütün bunlara karşın online terapiye sıcak bakmıyordum. Online terapide dahi aldığım verim geçmiş yüzyüze psikolog deneyimlerin üzerindeydi. Şuan konfor açısından online terapiye devam ediyorum. Etkinliğini birebir deneyipleyip sonuçlarını burada paylaşmak istedim. Şuan ikinci planda olan ilişkim konusunda yaşadığım problemleri görüşmeye başladık. Yusuf beyi gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
 • Danışan
  Kaybolduğum ve kendimi unuttuğum bir dönemde, ilgisi, yaklaşımları ve yönelttiği doğru sorular ile kendimi önce kendime sonra çevreme daha iyi ifade edebilmemi, kendimi bulmamı ve tekrar güvenmemi sağladığı için Yusuf bey?e çok teşekkür ederim.
 • Danışan
  Anksiyete bozukluğu teşhisi koyuldu. Haplara sığınmak yerine bir uzmandan fayda sağlamak bana saha mantıklı geldi. Yusuf bey ile görüşmemiz sonucunda Mental açıdan kendimi daha önce hiç bu kadar hafiflemiş hissetmemiştim. Teşekkürü bir borç bilirim Yusuf Bey
 • Danışan
  Merhaba eşimden ayrıldıktn sonra psikolojik olarak çökmüş durumdaydım. Bu anlamda desteğe ihtiyacım vardı. Bunun için Yusuf hocamı buldum sağ olsun o da çok güzel ilgilendi yeni bir hayatım oldu diyebilirim. Kimse sizden ve sizin sağlığınızdan değerli değil arkadaşlar bunu bilerek evlenın. Yusuf hocamı da iş tecrübesinden dolayı kutluyorum başarılarının devamını diliyorum.
 • Danışan
  Aile terapisi için gittik verdiği tavsiyeler ve ikimizlede ilgilenmesi çok güzeldi. Tekrar geleceğiz mutlaka.
 • Danışan
  Hayatımı alt üst eden fobilerim vardı. Yüzleşmek yeterli değildi. Yusuf Bey ile bu konuda bir görüşmemiz oldu. Birkaç seansta artık daha da özgür hissettim kendimi. Benimle çok iyi ilgilendi, her türlü soruma eksiksiz cevap verdi. Gerçekten çok çok memnun kaldım. Kendisine çok teşekkür ederim. Çok başarılı bir şahsiyet.
 • Danışan
  Konusunda gerçekten uzman bir doktor.Bana olduka olumlu yararları oldu.Hayata bakış açım değişti sayesinde.Kendime olan sevgim güvenim arttı.Teşekkürler .
 • Danışan
  Arkadaş tavsiyesi üzerine buldum kendisini.Ben öfke kontrolü için gittim.Danışanlarına yaklaşımı, iletişimi, diksiyonu çok hoşuma gitti.Bence mükemmeldi.Daha iyi kontrol edebiliyorum kendimi, biraz daha sakinim.
 • Danışan
  Yusuf bey çok ilgili bir terapist.konsantrasyon bozukluğu sorunları yaşadığım için başvurmuştum.bu benim iş hayatımı oldukça olumsuz yönde etkiliyordu.kendisi öncelikle sorunun nereden kaynaklandığını saptamaya çalıştı,giderek tedaviye cevap vermeye başladım,su an hayat kalitem gerçekten arttı.kendisine güven duyduğunuza asla pişman olmuyorsunuz.çok memnunum
 • Danışan
  Belirli sebeplerden dolayı Uzm. Kl. Psk. Yusuf Yerliyle aile terapisi yapma imkanımız oldu ve kendisine çok teşekkür ederiz ki çok güzel ilgilendi bizimle çok sakin bi şekilde dinleyip olaylara farklı açılardan bakmamızı sağladı çok memnun kaldık.
 • Danışan
  Uzm.kl.psk.yusuf yerli doktorum Sosyal hayatımda yaşadığım psikolojik sıkıntılar dan dolayı gittim beni gayet iyi dinleyin derdime cagre bultu şu an çok mutluyum teşekkür ederim herkese tavsiye ederim
 • Danışan
  Online seans almadan önce ön yargılıydım. Etkin olduğunu pek düşünmüyordum. Fakat pandemi sürecinden dolayı Online olarak denemek istedim. Ve bence Online randevu yüz yüze randevulardan daha etkili kendinizi daha iyi açabiliyorsunuz. Ayrıca Yusuf bey çok iyi noktalara değindi, sorunlarımı ele alıp farklı bakış açılarından çözüm yolları keşfetmemi sağladı. Kendisini rahatlıkla öneririm. İyi bir psikolog olduğunu düşünüyorum.
 • Danışan
  Kendimi çok yorgun ve kararsız hissettiğim bir anda randevu aldım. Yusuf bey çok güzel ilgilendi açıkladı ve olanları daha net bir şekilde görmeme yardımcı oldu. Mesleğinde ilerlemiş ve bilgili olduğu kesinlikle belli oluyor. Çok teşekkür ederim.
 • Danışan
  İş hayatımda yapılan mobbing Yusuf Bey ile tanışmamı sağladı. Her seanstan sonra kendimi muhteşem hissetmemin yanı sıra mobbingler ile başa çıkmayı öğrendim. Stres ve anksiyete problemlerini de çözmeye devam ediyoruz. Kendisinin yaklaşımı ve önerileri sayesinde verimli bir süreç oluyor. Kendimi çok iyi hissediyorum.
 • Danışan
  Görüşme sonrası kendimi psikolojik olarak daha iyi hissettim . Daha önce bir çok kez görüşme oldu uzun süreden sonra tekrar gelmeye başladım . Takıntılarım , ilişki problemlerim , aile sorunlarım bazı takıntılarım hakkında daha sağlıklı karar vermek ve düşünmek için çok desteği oldu . Şimdi öfke kontrolü için görüşmelerimizi devam ettireceğiz . İlgisi yaklaşımı yorumları için çok teşekkür ederim . Kendisine rahat soru sorup içimi rahatlatacak cevaplar aldığım için çok memnunum . Teşekkür ederim
 • Danışan
  Bugun Yusuf Bey ile ilk senasımdı. Huzurlu sesi, pozitif enerjisi , çözüm odaklı bakış açısı ve yönlendirmeleriyle kendimi çok iyi hisettim. Çok teşekkür ederim. Doğru adımlarla güzel bir şekilde yol alınacağına inanıyorum.
 • Danışan
  Yusuf beye kaygı bozukluğu, takıntı ve kuruntularım içim gittim. 2. Seansımızı bugün gerçekleştirdik 2 seans olmasına rağmen çok iyi ve faydalı geldiğini düşünüyorum. Daha önceki psikolog deneyimlerime göre çok iyi geldi. Sadece dinleyen değil anlayan ve çözümler üreten bir psikolog. Yusuf beye teşekkürlerimi iletiyorum.
 • Danışan
  Yusuf Bey´in çalışma prensibi ve dakik olduğu için beğendim. Obsesif kompulsif bozukluk için gitmiştim. Seanslarımız gayet verimli geçtiği için çok memnun kaldım.Kendisine araştırmalarımın sonucunda gittim.Bilişsel terapi alanda çalışıyor, ben de psikolojiyle ilgilendiğim için çalışma prensibini ve ekolünü beğendiğim için tercih ettim. Seanslardan memnun kaldım.
 • Danışan
  15 yıl boyunca Sosyal Anksiyete sorunu nedeniyle hayat kalitem dibe vurmuştu.Yusuf Bey´le her hafta yaptığım düzenli terapiler sayesinde hayatım umutla doldu.İyileşme sürecine hızla girdim ve daha iyiye gidiyorum.Sorunlarınıza,olumlu gelişmelerinize değer veren,sizi can kulağıyla dinleyen çok değerli bir psikolog.Tedaviniz için elinden gelen her şeyi yapıyor.Sadece başarılarının devamını dilemek az kalır.Allah, kendisinden razı olsun.
 • Danışan
  Yusuf beyle tanışmamız bundan 1 yıl önce kaygılarımla baş etmekte zorlandığım bir dönem de oldu. İnternet üzerinden uzun araştırmalarim sonucu buldum. Kendisi sakin , ses tonu yormayan, her konuya bilimsel yaklaşım da bulunup , genç yaşına rağmen donanımlı olduğunu kanıtlayan bundan dolayı da güven veren , işini severek yaptığını düşündüğüm iyi bir rehber. Ayrıca oldukça sabırlı ve iyi bir dinleyici. Kendisiyle ilk tanıştığımız da çıkmaz da hissediyordum kendimi " bir çıkış var biliyorum ama anahtarını bulamıyorum bu anahtarı bulmama yardımcı olur musunuz" demiştim. Terapilere devam ediyoruz. Zaman zaman yönümü kaybetsem de o anahtarı artık görüyorum hocamın sayesinde. Burdan da kendisine teşekkür ederim rehberlik ettiği için Destek almak isteyenlere de gönülden tavsiye ediyorum
 • Danışan
  Psikiyatri doktorum tarafından Yusuf beye yönlendirildim. Anksiyete bozukluğu için psikoterapi tedavisi aldın Yusuf beyden. Kaygılarımın azaldığını korkularımın neredeyse bittiğini söyleyebilirim. Nefes alış verişim düzeldi çarpıntılarım kalmadı. Tedaviye devam ediyoruz herkese tavsiye ederim.
 • Danışan

  Obsesif kompulsif bozukluk için ilaç kullanıyordum fakat tam iyileşme sağlanmadığı için terapi almaya karar verdim ve arkadaşımın tavsiyesi üzerine Yusuf beye başvurdum. Takıntılarım 6 seans sonrası yüzde 80 azaldı. Şuan devam ediyoruz terapiye, Yusuf beyden çok memnunum takıntılarımla başedebiliyorum artık.

 • Danışan

  Yusuf beyden uzun süredir destek alıyorum ve her hafta kendimle ilgili yeni şeyler fark ediyorum. Davranışlarımda oldukça farklılıklar oluştu. Öfke problemi ve stres yönetimimi artık kontrol edebilmek benim için çok değerli bir şey. Eskiden her zaman taktığım konuları artık çözümleyerek ilerliyorum bu beni oldukça rahatlaşmış durumda ve bu durum kendimi değerli hissetirmeme yardımcı oluyor. Arkadaş tavsiyesi üzerinden Yusuf beyle tanıştım iyi ki tanıştım diyorum çok teşekkür ederim.

Whatsapp