İstanbul Cinsel İşlev Bozuklukları Terapisi

Cinsel birliktelik esnasında çiftlerden birinin tatmin olmasını engelleyen bir sorun olduğunda sorunun çözüme ulaştırılması için İstanbul Cinsel İşlev Bozuklukları Terapisi hizmetlerini kliniğimizde vermekteyiz. Uzman Klinik Psikolog Yusuf Yerli ile tedavisi mümkün olan bu durum için sizlere ulaşmaktayız.

İstek, plato, uyarılma ve çözümle aşamaları ile meydana gelen cinsel yanıt döngüsünde sorunlar olabilir, olası sorunlar ile beraber cinsel işlev bozuklukları meydana gelir. Dünya genelinde yapılmış olan araştırmalara baktığımızda kadınların hemen hemen yarısına yakını erkeklerin ise 3´te 1´i cinsel birliktelikleri sırasında en az 1 kez cinsel işlev bozukluğu ile karşı karşıya kalmıştır. Cinsel işlev bozuklukları ile alakalı olarak bir çok çift birbirleri ile konuşmaktan çekinmektedir. Lakin bu durumun tedavisinin olduğunu bilmek ve çekincelerinizden ayrılıp mutlaka destek almak da sizin elinizdedir. Gerekli görülen durumlarda cinsel işlev bozukluğu ile alakalı tedavi süreçlerine başlanılabilmekteyiz.

Çift terapileri kapsamında bir çok cinsel problemin psikolojik sorunlar sebebi ile alakalı olduğunu bilmekteyiz. Çok küçük bir kısmı ise fiziksel kaynaklı olmaktadır. Cinsel terapi üzerine özel eğitim almış olan terapistlerimiz sizlere sertleşme ereksiyon sorunlarınız ile alakalı, cinsel işlev bozukluklarınız ile alakalı, erken boşalma ile ilgili, geç boşalma ile alakalı, cinsel isteksizlik ile ilgili, cinsel fobilerinizle ilgili, orgazm bozuklukları ve cinsel ilişkiden tiksinme gibi durumlar ile alakalı konularda destek sunabilmektedir.

Cinsel sorunların kadında yada erkekte olduğu durumların herhangi biri için uzman desteği sunabilmekteyiz. Cinsellik ile alakalı korkularınız, kaygılarınız, utanmalarınız, soğukluğunuz, isteksizliğiniz vb.. tüm durumlar için sizlere destek olabilmekteyiz. Uzman Klinik Psikolog Yusuf Yerli ile ayrıca eşler arasındaki cinsel uyum ve anlayış farklılıkları da ele alınmakta ve ilişkinizde meydana gelen bazı sorunların giderilmesi için danışmanlık vermekteyiz.

Bu sorunların 2 farklı kolda incelendiğini bilmeniz gerek. Cinsel işlev bozuklukları ya organik nedenlerle ya da psikolojik nedenler ile karşımıza çıkabilmektedir. Organik nedenlere örnek olarak; kronik hastalıkları, damar hastalıklarını, hipertansiyon, şeker, alkol kullanımı veya uyuşturucu kullanımı gibi detayları vermek gerekir. Bunların yanında cinsel işlev bozukluğu ile alakalı psikolojik nedenler ise; partner ile yaşanan ilişki sorunları, depresyon hali, anksiyete bozuklukları ve kişinin özelliklerine etkisidir.

Dilerseniz tedavi süreçlerine birlikte karar verelim. Hiç çekinmeden daima sitemizde yer alan Whatsapp hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

  • Panik Bozukluk Aşamaları
    Panik Bozukluk Aşamaları hakkında bilgilerin yer aldığı web sitemize hemen erişebilir ve Uzman Klinik Psikolog Yusuf Yerli´den konu ile alakalı randevu talebinde bulunabilirsiniz.
  • Cinsel Terapi Psikolog
    Cinsel Terapi Psikolog arayışında mısınız? Türkiye´deki en iyi cinsel terapi hizmetlerini sunan Uzman Klinik Psikolog Yusuf Yerli´den hemen randevu alın ve kısa süre içerisinde mutlu yaşam ile tanışın.
  • OKB Belirtileri ve Tedavisi
    OKB Belirtileri ve Tedavisi için ilk adresiniz her zaman Uzman Klinik Psikolog Yusuf Yerli olmalıdır, anında bilgi ve randevu talepleri için sitemizdeki numaralarımızı arayabilirsiniz.
Whatsapp