Soru Sorun - Bilgi Sahibi Olun

Yenile
Telefon İle Danışma Hattı
0535 738 75 85

Sorulmuş Sorular ve Cevapları

 • S**** ***** sordu,
  Online terapi nasıl yapılır?
  Yusuf Yerli
  Uzman Klinik Psikolog
  Online terapi psikolog ve danışanın aynı mekanda bulunmalarına olanak olmadığı durumlarda görüntülü konuşma ile yapılmaktadır. Danışanın terapi sırasında yalnız olması gerekmektedir. Bulunduğu ortamın ise sessiz ve sakin olması oldukça önemlidir.
 • K**** ***** sordu,
  Psikolojik danışmanlık hizmeti bana neler katar?
  Yusuf Yerli
  Uzman Klinik Psikolog
  Psikolojik danışma sürecinde danışmanınız size düşüncelerinizi ve duygularınızı söze dökmek için güvenli bir ortam sağlar. Bu dolaylı olarak duygu ve düşüncelerinizi daha iyi anlamanızı ve onlar üzerinde kontrol kazanmanızı sağlar. Zorlukları ve sorunları görmezden gelip yokmuş gibi davranmaktansa onlarla yüzleşmek beraberinde belli bir rahatlama ve umut da getirir.
 • K**** ***** sordu,
  Psikoloğa gidince ne konuşulur?
  Yusuf Yerli
  Uzman Klinik Psikolog
  Özel hayatınızla ilgili sorular soracaktır. Örneğin aile durumunuzla ilgili sorular. Psikolojik destek arama nedeninizi bilmek haricinde psikoloğunuz probleminizin sizde yarattığı diğer belirtileri bilmek isteyecektir. Örneğin yaşadığınız problem iş hayatınızı etkiliyor olabilir.
 • V**** ***** sordu,
  Aile danışmanlıını ne zaman almam gerekir?
  Yusuf Yerli
  Uzman Klinik Psikolog
  Aile içinde yaşanılan iletişim problemleri oluşmaya başladığında aile danışmanlığı almanız önerilmektedir. Yaşanılan sorunların önceden çözümlenmesi amacıyla normal süregelen durumlarda da danışmanlık hizmeti alınabilmektedir.
 • A**** ***** sordu,
  Online Psikoloji terapisi ile alakalı Ücret ne kadar?
  Yusuf Yerli
  Uzman Klinik Psikolog
  Online terapi ile alakalı ücretlendirme sistemimiz değişiklik göstermektedir. Yetişkin ve çocuklar için yaşanılan zorluklar konusunda iletişime geçerek detaylı bilgiyi alabilirsiniz.
Whatsapp